top of page

22 вересня 2018 року на вул. Соборній в м. Миколаєві відбулося масштабне дійство з відзначення 81-х роковин утворення Миколаївської області. Програма складалася: зі свята «Folk-toloka 2018», з презентації діяльності структурних підрозділів облдержадміністрації, з показових виступів спортсменів, з виставки робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва, з творчих програми від обласних закладів культури та дитячих художніх колективів. Саме з презентацією власних досягнень у цих заходах також брав участь колектив співробітників та здобувачів освіти ДВНЗ «МПК» під керівництвом директора закладу Зайковського О.С. та заступника з ВР Забабуріної Н.В.

Так, цикловою комісією електротехнічних дисциплін було представлено такі розробки:

  • Охоронна сигналізація з фіксацією на мобільному телефоні (викладач Хорошок С.В.);

  • КонтрОлер змінної напруги в мережі з записом виміряних даних на комп’ютері (викладач Хорошок С.В.);

  • Система телефонного парного зв’язку на суднах (голова циклової комісії, викладач Мещанінова О.А.);

  • Альтернативні джерела енергії.

Також цикловою комісією «Монтаж та проектування суднових машин та механізмів» був наданий макет судна, а викладач дисципліни «Фізика» . презентувала технічну творчість здобувачів освіти щодо застосування таких приладів для лабораторних робіт на сучасному етапі, як «Дослідження явища Пельтьє», «Макет нічного освітлення», моделі радіоприймачів, а також найяскравішу модель світломузику. Надану здобувачем освіти групи П-217 Хавело Денисом. Молоді викладачі коледжу, колишні наші талановиті студенти Артамонов В., Мацишен Є., потішили відвідувачів свята ще й електроскутерами. Та запевнили, що вміють не тільки електроскутери збирати силами здобувачів освіти. Але й планують у подальшому полегшити завдання догляду за маленькими дітьми мамам міста завдяки своїм винаходам!

Img1 (1).jpg
Img10.jpg
Img8.jpg
Img2.jpg
Img9.jpg
Img5.jpg
Img6.jpg
Img7.jpg
Img12.jpg

..........................................................................................................................................................................

28 березня 2019 року наше місто святкувало 75-у річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників. На центральній площі міста білі меморіалу героям-десантникам загону Костянтина Ольшанського зібрались мешканці міста, щоб вшанувати пам'ять загиблих. Серед присутніх були і здобувачі освіти нашого навчального закладу.

Після вшанування ветеранів та хвилини мовчання відбулося покладання квітів до пам’ятника героям Ольшанцям та до Вічного вогню. За приблизними підрахунками після війни у нашому місті мешкало майже 180 чоловік, що брали участь у боях за визволення міста, в тому числі і з загону Ольшанців. Тепер у нашому місті живуть лише два ветерани, які брали участь у боях за місто: це Дмитро Пилипович Іванець (95 років) та Григорій Тихонович Заговалов (100 років).

Здобувачам освіти ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж», які брали участь у покладанні квітів до меморіалу, пощастило познайомитись, привітати Дмитра Пилиповича, що брав участь в урочистостях, та подякувати за перемогу, здобуту 75 років тому.

1.jpg
2.jpg

...............................................................................................................................................................................

27 березня в Обласній бібліотеці для юнацтва в рамках циклу бенефісів молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів” відбулася зустріч студентів Миколаївського політехнічного коледжу з музикантом, лідером гурту Kiriyakidi aka Rock Star Band Віктором Кіріякіді. Віктор народився в Миколаєві, закінчив середню школу № 45, Національний університет кораблебудування ім. Макарова (гуманітарний інститут, кафедра дизайну), Вище державне музичне училище. Після кількох років перебування в м.Київ Віктор повернувся до Миколаєва і відтепер подовжуватиме свою творчу та професійну діяльність в рідному місті.

Віктор цікаво та змістовно розповів студентам про свою творчу діяльність, світогляд та життєву філософію, заспівав кілька пісень. Досвідчений музикант надав ряд корисних порад музикантам-початківцям та пообіцяв незабаром провести для них мастер-класс.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
5.jpg
4.jpg

17 травня в Обласній бібліотеці для юнацтва в рамках циклу бенефісів молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів” відбулася зустріч студентів Миколаївського політехнічного коледжу з журналістом та поетом Олегом Дорошем.

Модератор заходу Андрій Алієв представив гостя і надав коротку біографічну довідку: Олег Гордій (справжнє прізвище героя зустрічі) народився в Миколаєві, навчався в МНУ ім. В. О. Сухомлинського, а також заочно у Львівській академії друкарства, працював викладачем і педагогом-організатором у ЗОШ №25, нині — журналіст телеканалу “МАРТ”, де за чотири роки пройшов шлях від кореспондента до ведучого випуску новин.

Олег доповнив розповідь про себе цікавинками про історію виникнення свого творчого псевдоніму (Дорош — від назви села Дорошівка на Миколаївщині), кумедними випадками з насиченого подіями журналістського життя.

Останні штрихи життя і творчості Олега Дороша були нанесені завдяки біобібліографічному покажчику “Ми ще ростем. Ми виростем. Ми будем”, укладеному фахівцями бібліотеки для юнацтва і презентованому на зустрічі. Один з розділів даного видання про молодих миколаївських письменників і поетів присвячений саме Олегу. Для нього це стало справжнім сюрпризом.

Олег Дорош розповів про свої творчі проекти, поділився приємною новиною: нещодавно побачила світ його дебютна книга “Сьогодні і завжди”. Привітати колегу і друга прийшли миколаївські поети, журналісти Ольга Сквірська, Артем Куцолабський, Макс Айдахо, разом з якими О. Дорош бере участь у творчому фестивалі “Спаський трамвай”. У виконанні автора прозвучали вірші про улюблені місця рідного міста — Сухий фонтан, Шуховську вежу, Абісінію. З особливим теплом та вдячністю поет присвятив деякі вірші своїм дідусю та бабусі.

Олег відповів на численні запитання студентів політехнічного коледжу. Молодь цікавилася, коли він почав писати вірші, які оцінки мав у школі з літератури, на якій мові він думає, скільки мов знає.

1 (1).jpg
2.jpg
3.jpg

...............................................................................................................................................................................

25 вересня 2019 року здобувачі освіти ДВНЗ «МПК» стали свідками феєричного свята, під час якого компания «НІБУЛОН» ввела в експлуатацію найдовше спеціалізоване кранове судно класу річка-море під прапором України, побудоване за останні 25 років незалежності України – 140-метровий  NIBULON MAX.
Подія відбувалась у межах міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA MYKOLAIV 2019, який НІБУЛОН спільно з компанією МедіаКомпа организував на власному суднобудівному-судноремонтному заводі в Миколаєві.

photo_2021-02-10_15-07-13.jpg
photo_2021-02-10_15-07-11.jpg
bottom of page